KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15539364
nr 1553 9364
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, numrerad 36/40, daterad -65. Bildmått: 39x52 cm, yttermått inklusive ram: 56x68 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:16:49
31/7 13:37:41